Ginekolog Cieplice

Gabinet Ginekologiczny, ul. Miłosza 26. Rejestracja: 602 172 794

Gabinet Ginekologiczny przy ul. Miłosza 26 w Cieplicach jest prowadzony przez lek. Bogdana M. Kunkiewicza nieprzerwanie od ponad 20 lat.Gabinet zlokalizowany jest w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry, na osiedlu Pod Wałami. Zapewnia kameralną atmosferę wizyty lekarskiej z dala od zgiełku dużego centrum medycznego. Dodatkowymi atutami są dogodny dojazd komunikacją miejską oraz możliwość swobodnego pozostawienia samochodu.

Zespół lekarski

W chwili obecnej w gabinecie przyjmuje lek. Bogdan Kunkiewicz, spcecjalista położnictwa i ginekologii. Więcej informacji o zespole znajdziesz klikając w ten link!Wyposażenie

Gabinet jest nowocześnie wyposażony w ergonomiczny fotel ginekologiczny oraz aparat Ultrasonograficzny umożliwiający obrazowanie USG 3d/4d oraz USG-Doppler. Na wyposażeniu jest objętościowa głowica przezbrzuszna oraz dopochwowa. Zapewniamy pełną diagnostykę ginekologiczną oraz USG w ciąży.

Gabinet ponadto jest wyposażony w intrumentarium do kriochirurgii. Możliwe jest wymrażanie zmian skórnych, a także łagodnych zmian szyjki macicy przy użyciu ciekłego azotu.

Nasze ambulatorium w Cieplicach składa się z gabinetu ginekologicznego, poczekalni i łazienki z udogodnieniami dla kobiet. W okresie letnim zapewniamy miejsca na świeżym powietrzu. Gabinet zajmuje miejsce na parterze domu jednorodzinnego.Porządek przyjęć

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:30 do maksymalnie 19:00. Rejestracja jest możliwa przez internet lub telefonicznie. W celu zarejestrowania wizyty przez internet zapraszamy na stronę www.kunkiewicz.info
Więcej informacji o zakresie usług znajdziesz klikając w ten link!Lokalizacja i rejestracja

Gabinet w Cieplicach znajduje się przy ul. Miłosza 26. Rejestracja jest możliwa pod numerem 602 172 794 oraz za pomocą strony internetowej www.kunkiewicz.info. Zapraszamy serdecznie do kontaktu

Gabinet Cieplice
Miłosza 26, Jelenia Góra
tel. 602172794
www.kunkiewicz.infoPrzychodnia FemiCentrum jest centralnym punktem naszej praktyki ginekologicznej. Nowoczesne i kameralne centrum dla kobiet znajduje się w Jeleniej Górze na Zabobrzu, przy ul. Bacewicz 6.

Lekarze zaangażowani w prowadzenie gabinetu stale pracują w ramach praktyki szpitalnej i w ośrodkach opieki ambulatoryjnej w Jeleniej Górze i we Wrocławiu. Prowadzimy również gabinet przy ul. Miłosza 26 w Cieplicach oraz filię naszej praktyki w Lubomierzu.

Staramy się zapewnić naszym Pacjentkom najwyższy standard opieki ginekologicznej. Naszą misję realizujemy łącząc wieloletnie doświadczenie i praktykę kliniczną ze stałym kształceniem i podnoszeniem kwalifikacji w zakresie nowoczesnej ginekologii, wykorzystując przy tym najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.
Magdalena i Jakub Kunkiewicz.

Wiecej informacji znajdziesz pod adresem www.femicenturm.pl


Nasze Gabinety na Infografice

Nasze Centrum na zdjęciach

FemiCentrum zostało zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Sprawdź sama zanim nas odwiedzisz!

Dziękujemy, że znalazłaś czas na obejrzenie naszej prezentacji. Serdecznie zapraszamy!