Ginekologia Kunkiewicz - Kim jesteśmy?

Praktykę lekarską prowadzimy na terenie Wrocławia, Jeleniej Góry i Lubomierza

Ginekologia Kunkiewicz

Szanowni Państwo, naszą praktykę ginekologiczno-położniczą prowadzimy w ramach sieci gabinetów specjalistycznych na terenie Dolnego Śląska - konsultujac Pacjentki, prowadząc ciążę, operując w stolicy naszego województwa oraz w regionie Kotliny Jeleniogórskiej. Początek naszej działalności to 1981r.,a pierwszy gabinet prywatny został uruchomiony w 1985r. - początkowo mieścił się przy ul. Wojska Polskiego.

Centralnym punktem naszej praktyki jest otwarta przez nas w 2020r. Przychodnia dla Kobiet FemiCentrum.pl w Jeleniej Górze (Zabobrze, Bacewicz 6). Od wielu lat pracujemy w Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu, gdzie Jakub Kunkiewicz prowadzi jedną z wiodących praktyk z zakresu ginekologii plastycznej.

Naszą pracę dla Państwa dywersyfikujemy terytorialnie prowadząc również gabinet specjalistyczny w Lubomierzu - gdzie staramy się przenieść najlepsze standardy ambulatoryjne z dużych ośrodków - pod strzechy przyjaznej przychodni Lubomed, która skupia opiekę dla mieszkańców okolicznych gmin.

Wreszcie pierwotnym fundamentem naszej działalności jest prowadzony od ponad 20 lat Gabinet Ginekologiczny w Cieplicach, gdzie swoim ponad 35 letnim doświadczeniem może dzielić się z Państwem lek. Bogdan Kunkiewicz.

Wszyscy pracujemy w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym WCSKJ - pełniąc obowiązki, dyżurując w oddziale ginekologicznym, na bloku porodowym i bloku operacyjnym szpitala.

Naszą praktykę wyróżnia rodzinny charakter i 40 letnia tradycja w działalności lekarskiej związanej z położnictwem i ginekologią. Staramy się zapewnić naszym Pacjentkom najwyższy standard opieki ginekologicznej. Naszą misję realizujemy łącząc wieloletnie doświadczenie i praktykę kliniczną ze stałym kształceniem i podnoszeniem kwalifikacji w zakresie nowoczesnej ginekologii, wykorzystując przy tym najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu,
Jakub i Magdalena Kunkiewicz
Bogdan M. KunkiewiczGinekolog Jelenia Góra
lek. Jakub Kunkiewicz

Specjalista Położnictwa i Ginekologii. Starszy Asystent oddziału ginekologicznego WCSKJ. Przyjmuje we Wrocławiu, w Jeleniej Górze i w Lubomierzu.

Zobacz więcej

Ginekolog Wrocław
lek. Magdalena Kunkiewicz

Specjalizantka Położnictwa i Ginekologii. Dyrektor medyczny w Dolnośląskim Centrum Ginekologii. Przyjmuje we Wrocławiu i w Jeleniej Górze.

Zobacz więcej

Ginekolog Cieplice
lek. Bogdan Kunkiewicz

Specjalista położnictwa i ginekologii. Starszy asystent w oddziale ginekologicznym WCSKJ. Prowadzi gabinet ginekologiczny w Jeleniej Górze w Cieplicach.

Zobacz Więcej

Ginekolog Kunkiewicz
Nasze Gabinety

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją naszych placówek we Wrocławiu, w Jeleniej Górze i w Lubomierzu.

Zobacz więcej