lek. Magdalena Kunkiewicz

Jelenia Góra, Wrocław, Lubomierz

W 2014 roku Magdalena Kunkiewicz ukończyła z wyróżnieniem, jako najlepszy Absolwent Roku, Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

W latach 2014-2015 odbywała staż podyplomowy w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Od 2015r. pracuje i odbywa szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. W październiku 2020r. jako jedna z najmłodszych lekarek w Polsce zdała Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Od 2018r. pełni funkcję kierownika medycznego w Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu.

Zakres usług

W praktyce ambulatoryjnej szczególny nacisk kładzie na profilaktykę i wczesne wykrywanie chorób nowotworowych. Wykonuje badania ultrasonograficzne piersi oraz kolposkopowe szyjki macicy. W zakresie opieki nad kobietą ciężarną prowadzi ciążę fizjologiczne i powikłane. Szczególne zainteresowania zawodowe skupia w zakresie zaburzeń endokrynologicznych, zaburzeń miesiączkowania, niepłodności. Więcej informacji o zakresie usług znajdziesz klikając w ten link!


Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i stażach.


Jestem członkiem:
-Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników
-Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki MacicyMiejsce praktyki

Spośród naszych gabinetach Magdalena pracuje w FemiCentrum w Jeleniej Górze. Z uwagi na urlop macierzyński w chwili obecnej nie przyjmuje w gabinetach we Wrocławiu i w Lubomierzu. Rejestracja dostępna jest pod numerem Femicentrum 573 160 168.


Lokalizacja i rejestracja

FemiCentrum.pl znajduje się przy ul. Bacewicz 6 na Zabobrzu, w Jeleniej Górze. Rejestracja jest możliwa pod numerem 573 160 168. Gabinet znajduje się przy samym przystanku Bacewicz na parterze. W sąsiedztwie żabka i gabinety pediatryczne znajdujące się w tym samym budynku. Zapraszamy serdecznie do kontaktu

Przychodnia FemiCentrum.pl
Bacewicz 6, Jelenia Góra
tel. 573 160 168
www.femicentrum.pl

Nasze Centrum na zdjęciach

FemiCentrum zostało zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Sprawdź sama zanim nas odwiedzisz!

Dziękujemy, że znalazłaś czas na obejrzenie naszej prezentacji. Serdecznie zapraszamy!Przychodnia FemiCentrum jest centralnym punktem naszej praktyki ginekologicznej. Nowoczesne i kameralne centrum dla kobiet znajduje się w Jeleniej Górze na Zabobrzu, przy ul. Bacewicz 6.

Lekarze zaangażowani w prowadzenie gabinetu stale pracują w ramach praktyki szpitalnej i w ośrodkach opieki ambulatoryjnej w Jeleniej Górze i we Wrocławiu. Prowadzimy również gabinet przy ul. Miłosza 26 w Cieplicach oraz filię naszej praktyki w Lubomierzu.

Staramy się zapewnić naszym Pacjentkom najwyższy standard opieki ginekologicznej. Naszą misję realizujemy łącząc wieloletnie doświadczenie i praktykę kliniczną ze stałym kształceniem i podnoszeniem kwalifikacji w zakresie nowoczesnej ginekologii, wykorzystując przy tym najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.
Magdalena i Jakub Kunkiewicz.

Wiecej informacji znajdziesz pod adresem www.femicenturm.pl


Nasze Gabinety na Infografice