lek. Jakub Kunkiewicz - ginekolog położnik

Jelenia Góra, Wrocław, Lubomierz

Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii, starszy asystent w oddziale ginekologiczno-położniczym WCSKJ. Od 2015r. związany z Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu.

W lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób kobiecych, a także prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej. Zapewniam pełne poradnictwo antykoncepcyjne i profilaktykę nowotworową. W zakresie leczenia operacyjnego wykonuje zabiegi klasyczne przezbrzuszne, laparoskopowe, histeroskopowe i operacje przezpochwowe.

W zakresie opieki nad ciężarnymi, które prowadzę staram się zapewnić możliwość stałego kontaktu i wsparcia - w tym w miarę możliwości również przy porodzie drogami natury lub cięciu cesarskim.

Szczególne zainteresowanie zawodowe skupiam na chirurgii kosmetycznej miejsc intymnych kobiety. Jestem członkiem European Society of Aesthetic Gynecology, ESAG. W tym zakresie stale się kształcę i podnoszę swoje kwalifikacje.W Dolnośląskim Centrum Ginekologii na wyłączność wykonuje prywatnie zabiegi ginekologii plastycznej w ramach chirurgii jednego dnia - są to zarówno małoinwazyjne procedury laserowe jak i złożone plastyki sromu, warg sromowych, a także pochwy i krocza. Od 2019 r. współpracuje z firmą ITP prowadząc szkolenia i wykłady dla lekarzy w zakresie techniki laserowej labioplastyki. Zabiegi plastyczne wykonuje w gabinetach we Wrocławiu i w Warszawie. Wykonuje rocznie ponad sto zabiegów labioplastyki.

Diagnostykę ultrasonograficzną narządu rodnego i USG w ciąży wykonujemy na aparatach USG marki GE Voluson z możliwością obrazowania USG 3d/4d oraz Doppler.

Pełnię dyżury lekarskie w oddziale ginekologicznym i na bloku porodowym szpitala w Jeleniej Górze.

Przebieg pracy zawodowej

2007 - 2013 - Studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
2013 - 2014 - praca i staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu
2014 - 2016 - studia doktoranckie w Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
2014 - obecnie - praca w oddziale ginekologiczno położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSKJ

Miejsce praktyki

Pacjentki konsultuję w gabinetach: FemiCentrum w Jeleniej Górze, Lubomed w Lubomierzu, DCG we Wrocławiu. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji w dziale kontakt.Lokalizacja i rejestracja

FemiCentrum.pl znajduje się przy ul. Bacewicz 6 na Zabobrzu, w Jeleniej Górze. Rejestracja jest możliwa pod numerem 573 160 168. Gabinet znajduje się przy samym przystanku Bacewicz na parterze. W sąsiedztwie żabka i gabinety pediatryczne znajdujące się w tym samym budynku. Zapraszamy serdecznie do kontaktu

Przychodnia FemiCentrum.pl
Bacewicz 6, Jelenia Góra
tel. 573 160 168
www.femicentrum.pl

Nasze Centrum na zdjęciach

FemiCentrum zostało zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Sprawdź sama zanim nas odwiedzisz!

Dziękujemy, że znalazłaś czas na obejrzenie naszej prezentacji. Serdecznie zapraszamy!Przychodnia FemiCentrum jest centralnym punktem naszej praktyki ginekologicznej. Nowoczesne i kameralne centrum dla kobiet znajduje się w Jeleniej Górze na Zabobrzu, przy ul. Bacewicz 6.

Lekarze zaangażowani w prowadzenie gabinetu stale pracują w ramach praktyki szpitalnej i w ośrodkach opieki ambulatoryjnej w Jeleniej Górze i we Wrocławiu. Prowadzimy również gabinet przy ul. Miłosza 26 w Cieplicach oraz filię naszej praktyki w Lubomierzu.

Staramy się zapewnić naszym Pacjentkom najwyższy standard opieki ginekologicznej. Naszą misję realizujemy łącząc wieloletnie doświadczenie i praktykę kliniczną ze stałym kształceniem i podnoszeniem kwalifikacji w zakresie nowoczesnej ginekologii, wykorzystując przy tym najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.
Magdalena i Jakub Kunkiewicz.

Wiecej informacji znajdziesz pod adresem www.femicenturm.pl


Nasze Gabinety na Infografice