Gabinety Ginekologiczne

Wrocław, Jelenia Góra, Lubomierz - wybierz swój!

Poniżej znaleźć możesz listę naszych gabinetów ginekologicznych. W Jeleniej Górze znajduje się centralny punkt naszej praktyki - przychodnia FemiCentrum.pl

Prowadzimy również praktykę lekarską we Wrocławiu, gdzie znajdzie nas wiele naszych Pacjentek, które studiują lub pracują we Wrocławiu - jednocześnie mieszkając w Jeleniej Górze. Nasz gabinet w Lubomierzu obejmuje opieką równiez region lubański i lwówecki.

Przeglądana strona internetowa stanowi syntezę informacji dotyczących naszej działalności. Każdy gabinet posiada również swoją osobną stronę internetową, których adresy dostępne są na podstronach odpowiednich gabinetów.

Gabinety Ginekologia Kunkiewicz


Ginekolog Jelenia Góra
Jelenia Góra Femicentrum

Nowoczesna przychodnia dla kobiet założona przez nas i oddana do użytku w 2020r. Główne miejsce praktyki prywatnej Magdaleny Kunkiewicz. Oferujemy pełne poradnictwo ginekologiczno-położnicze. W placówce jest ponadto dostęp do innych kobiecych usług w tym medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki i ortopedii.

Czytaj więcej

Ginekolog Wrocław
Gabinet Wrocław

W Dolnośląskim Centrum Ginekologii prowadzimy wspólnie praktykę lekarską. Magdalena Kunkiewicz pełni także funkcję dyrektora medycznego centrum. Jakub Kunkiewicz wykonuje zabiegi i operacje z zakresu ginekologii plastycznej - w tym około stu zabiegów labioplastyki rocznie - konsultując Pacjentki z całego kraju i z zagranicy.

Czytaj więcej

Ginekolog Lubomierz
Gabinet Lubomierz

Nowoczesny Prywatny Gabinet Ginekologiczny znajdujący się w strukturze Przychodni Lekarskiej Lubomed. Uruchomiony w 2016r. gabinet wprowadza wysoki standard opieki ginekologicznej dla mieszkańców Lubomierza i okolicznych gmin. Gabinet wyposażony w aparat linii Voluson Expert. Przyjmują lekarze Magdalena i Jakub Kunkiewicz.

Czytaj Więcej

Ginekolog Cieplice
Gabinet Cieplice

Jedna z pierwszych placówek Ginekologii Kunkiewicz. Gabinet prowadzony jest niezmiennie od ponad 20 lat przez lek. specjalistę położnictwa i ginekologii Bogdana Kunkiewicza. Oferuje szeroki zakres opieki zarówno ginekologicznej jak i położniczej - bazując na fundamencie wieloletniej praktyki lekarskiej.

Czytaj więcej